Superior

Fly Kids

Pasja rodzi się od najmłodszych lat

Wraz z wiekiem dziecka, jego umiejętności jazdy rozwijają się. Chęć odkrywania nowych terenów i przeżycia niesamowitej przygody, staje się coraz silniejsza. Może to być wycieczka z rodzicami, zabawy z kolegami, pierwsze zawody – w każdym z tych przypadków, twoje dziecko potrzebuje, przede wszystkim, lekkiego, bezpiecznego i łatwego w prowadzeniu sprzętu, dzięki któremu jeszcze bardziej pokocha jazdę rowerem! Wszyscy dobrze wiemy, jak ważne są pierwsze wrażenia dziecka, które mają ogromny wpływ na późniejsze podejście do sportu. Mając to na uwadze, wiele starań wkładamy, aby te rowery były wyjątkowe i poświęcamy im tyle samo energii, jak na rowery dla dorosłych.

Nasz cel

Projekty rowerów dziecięcych mają jasny cel –powinny być takie, żeby jazda na nich sprawiała dzieciom samą radość! Wszystkie kluczowe parametry, takie jak lekkość, geometria, ergonomika i funkcjonowanie poszczególnych komponentów dostosowane zostały specyficznie dla tych małych rajdowców.

KORZYŚCI:

1. ROŚNIE WRAZ Z DZIECKIEM
Rowery SUPERIOR, z serii JUNIOR & KIDS, zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić dostosowanie ich do szerokiego zakresu wzrostu i wagi dziecka. Rower "rośnie" z dzieckiem, aby służył mu przez wiele lat. Obniżona górna rura ramy, ułatwia bezpieczne wsiadanie i zsiadanie

2. PROSTE I BEZPIECZNE HAMOWANIE
Nawet najlepsze hamulce okażą się bezużyteczne, jeśli będą źle dobrane. W rowerach SUPERIOR JUNIOR & KIDS, stosujemy specjalnie dostosowane do dziecięcych rączek, dźwignie hamulcowe. Wszystkie inne komponenty dopierane są z taką samą starannością, ponieważ bezpieczeństwo i prostota są dla nas najważniejsze.

3. RADOŚĆ Z JAZDY
Zbyt ciężkie rowery, to duże wyzwanie, pod względem ich kontroli. Stanowi to duże zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka i grozi bolesnym upadkiem. Podczas projektowanie rowerów SUPERIOR, z serii JUNIOR & KIDS, kładliśmy nacisk na jak najmniejszy ciężar, zapewniając maksymalną sterowność, przy najmniejszym wysiłku. Każde dziecko na pewno pokocha swój nowy, dziecinnie prosty w obsłudze i lekki rower!

4. INTELIGENTNA JAZDA
Przy rowerach SUPERIOR, wdrożyliśmy inteligentne rozwiązania, by zagwarantować maksymalną przyjemność podczas jazdy. Opony posiadają niższe opory toczenia, przez co oszczędzają energię o pozwalają na pokonywanie większych dystansów, z mniejszym wysiłkiem.

5. ZABAWA I KOMFORT
Przedni amortyzator, zaopatrzony jest w wyjątkowo miękkie sprężyny, aby zapewnić jego pełną funkcjonalność, nawet przy najniższych wartościach zakresu wagi. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko jeszcze lepiej może wykorzystać wszystkie walory swojego roweru i cieszyć się jazdą