Sponsorzy i partnerzy

LOTTO Poland Bike Marathon 2017

Partner tytularny:

LOTTO - Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, od 60 lat wspiera polski sport poprzez przekazywanie środków z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych. Wspiera wybrane organizacje, kluby czy wydarzenia sportowe ze środków własnych. Prowadzi działania mające na celu wyszukiwanie i szkolenie sportowych talentów. Każda złotówka, którą przeznaczasz na gry liczbowe LOTTO to 19 groszy wsparcia polskiego sportu i kultury.


Sponsor główny:

Marka SUPERIOR z roku na rok umacnia swoją wysoką pozycję w kolarskim świecie oraz pozyskuje coraz więcej sympatyków dzięki szerokiej gamie profesjonalnych produktów rowerowych. Rowery SUPERIOR są projektowane oraz produkowane w czeskiej fabryce w Koprivnicach od ponad 15 lat. Obiekt należy do jednych z najnowocześniejszych i technicznie zaawansowanych fabryk w Europie. Roczna produkcja to ponad 300 tysięcy rowerów, a komponenty, które są używane do produkcji, pochodzą od światowych marek takich jak Shimano, DT Swiss, Rockshox, Sram i FSA.


Patronat honorowy:

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO


Sponsorzy:

ALPENROSE - Hotel w austryjackiej Karynti znajdujący się na stoku góry Gerlitzen (1909 m n.p.m.), położony na wysokości 1650 m n.p.m. Wymarzone miejsce do przygotowań do wyścigów kolarskich. Karyntia to jeden z najbardziej nasłonecznionych regionów Austrii, położony przy granicy z Włochami i Słowenią. Można tu znaleźć liczne, zróżnicowane trasy narciarskie, a w pobliskim Villach zrelaksować się w gorących źródłach. Latem okolica hotelu ALPENROSE to istny raj dla kolarzy. Niezliczone single tracki, długie podjazdy oraz nieograniczona liczba tras rowerowych przyciąga zarówno kolarzy górskich, jak i szosowych. Po treningu natomiast można korzystać z uroków jeziora Osiacher See, które leży u podnóża góry Gerlitzen.

SILVINI - producent światowej klasy odzieży kolarskiej i narciarskiej.

GOGGLE - Producent wysokiej jakości okularów i gogli sportowych.

AVIOTEX - Producent doskonałych jakościowo, wytrzymałych i przestronnych namiotów turystycznych typu willowego w bardzo szerokiej gamie. Posiada doświadczenie we współpracy z branżą reklamową, oferując altany i balony reklamowe z nadrukami dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oferuje także namioty szybkorozkładalne oraz hale namiotowe.

FITSHAPE POLSKA - zespół ludzi zajmujących się profesjonalną, szytą na miarę suplementacją dla sportowców i ludzi aktywnych. Lata doświadczeń pozwalają nam twierdzić iż posiadamy umiejętności, doświadczenie oraz produkty, które, jako jedyne na rynku polskim legitymują się certyfikatami centrum antydopingowego przy Deutsche Sporthochschule w Kolonii, akredytowanego przez World Anti-Doping Agency (WADA). Jako byli sportowcy, odpowiedzialni ludzie, biznesmeni i rodzice polecamy produkty pewne, sprawdzone i pozwalające na zdrowe oraz bezpieczne poprawianie wyników sportowych.

KOMODO ENERGY DRINK jest naturalnym paliwem energetycznym, które pomoże naladować Twoje baterie! Zalecane użycie w sytuacjach: konieczności maksymalnej koncentracji, potrzeby zwalczenia paraliżującego stresu, kiedy nawał pracy zmusza Cię do utrzymania dobrej formy przez długi czas!


Sponsor techniczny:

ABSOLUTE BIKES - profesjonalny sklep i serwis rowerowy.


Partnerzy medialni:

RADIO WAWA

TVP 3 WARSZAWA

BIKEBOARD

VELONEWS.PL

MTBNEWS.PL

MTB.PL

PRESSPEKT


Partnerzy:

RestorFX

AJ’S ANDRZEJ HONCZAR - wyłączny dystrybutor preparatów rowerowych marki FENWICK’S na Polskę, inicjator ROWEROWEGO SPA FENWICK’S oraz oficjalne wsparcie techniczne największych maratonów MTB. AJ'S pojawia się na imprezach rowerowych z pełnym zapleczem części zamiennych, dokonując niezbędnych akcji serwisowych, zapoznając z preparatami rowerowymi FENWICK'S, prezentując niezwykle prosty, nieinwazyjny i skuteczny sposób czyszczenia napędu rowerowego przy zastosowaniu pianki czyszczącej FENWICK'S.

PRIMART - Przedsiębiorstwo produkujące szeroką gamę wyrobów ciastkarskich.

GASTRO MAGIC SERVIS - Największa w Polsce wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego,konferencyjnego i piknikowego.

EAUdeVIE

Z-HOTEL BUSSINES & SPA - zdrowy, zielony i ekologiczny hotel stworzony z myślą o ludziach poszukujących komfortowego miejsca do aktywności biznesowej i relaksu. Całkowita prywatność, unikalność oferty i najwyższa jakość to najbardziej cenione cechy tego miejsca

KLINKA MOJA - specjalistyczna klinika rehabilitacji i telemedycyny.

7 BULLS

FUNDACJA SPORT